Shitet vakumpresa

Shitet nga: Bardhi 26 Jan 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes vakumpresen prodhim i serbis como , vakumpresa eshte ne gjendje te rregullt dhe shume e ruajtur ka vetem 2 vite pune. Cmimi 7500€ i negociuar .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim