Shllajferica metabo dhe makita per auto-limar

Shitet nga: Selatin 15 Shk 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes shllajfericat metabo dhe makita per auto-limar:
Makita e vogel 60 euro
Makita e madhe 100 euro
Metabo 100 euro

tel: 044 136 506Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim