TEZGË

Shitet nga: TEZGË NË SHTIJE 09 Tet 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes tezgen ne gjendje te mire dhe e gatshme per punë.
Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim