Taski

Shitet nga: Sami 17 Gsh 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Prishtinë
Për larjen e tepihve dhe parketit dhe gjithashtu per nivilizin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim