Teha per mobileri zdruktari ose brisqi

Shitet nga: lutfi musa 01 Qer 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes lloje te ndryshem te tehav jon gjermon ka te perdorun dhe pa perdor qmim i volitshem ose ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim