Thika nga zvicerra

Shitet nga: Jon 12 Dhj 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Thikat jane prodhim zvicerran me dizajnim mg internacional jane te pa perdorura dhe jane shum te mprehta mundeni me kontaktu edhe ne viber +37745603670
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim