Trafo elektrike

Shitet nga: alban 23 Mar 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Trafo eshte komplet me konstruksion metalike dhe ne gjendje te mire pune
trafo eshte me kapacitet prej 100 kw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim