Valak

Shitet nga: Cimi 06 Krr 00:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 EUR

Komuna: Prishtinë
Ngjeshje në Komunën e Prishtinës

Wacker 60 kg ngjeshje e kopshteve dhe kubzave te betonit bazave themeleve

Bomag 125 kg

Dynapac 390 kg

Valak 2 ton

Valak 3 ton

Cmimi 0.50 m/2

50.00 euro Ora

Sharra që pren asfallt

Kompresor me ajr

Hillt me rryme

Hillt me vaj - pikamer

Kamjon kipper
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim