Vegla dhe Mjete pune

Shitet nga: Vegla 11 Maj 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes mjete dhe vegla origjinale nga evropa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim