Vinqi me Elektromotor dhe Stufa Elektrike

Shitet nga: Kadri Preniqi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Vinqi me elektromotor monofaze220v,1.5kw, me reduktor /krmill/me dy shpejtesi. Sherben per ngritjen e peshes deri ne 500kg. Eshte ne gjendje te rregullt. Perdoret per ndertime per ngritje peshe ose terhjekje.
Qmimi 120euro.

Koftori elektrik trofazor /380v/me fuqi/6-36/kw. Eshte me metoden uje kalues, ku uji hyne dhe del prej kazanit brenda te cilit jane montu nxemsat/6/dhe eshte mundesija per redukim prej/6-36/kw.eshte ne gjendje te rregullt dhe i pa perdorun fare.
Munde te perdoret per nxemje qendrore te objekteve ose serave .
Qmimi 110 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim