Zbritje qmimesh 20 - 50..

Shitet nga: Euro-Swiss 04 Sht 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kemi Makina te ndryshme per Zdrukthtari:
Sharra
ABS
Pressa
Qmimet prej 2900 euro

Te gjitha Makina ne gjendje te rregullt pune, dhe te testume,


Euro-Swiss
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim