fleksa dhe burmashina gjermane treja

Shitet nga: Arti 15 Mar 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
She dy fleksa dhe nje burmashin jon te reja pa perdor 3 copa 200 e euro qmim shum i arsyeshem sepse vetem fleksat jan ble 200 euro + burmashina 80 euro jan te reja pa perdor asniher pres blers serioz viber +37745670669
Dmth 3 -200 eurou
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim