gajbe montuse per peme e perime

Shitet nga: agimi 06 Pri 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
kemi gajbe te importuara nga zvicra kemi 10kg dhe 16kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim