gjeneratori dhe perde

Shitet nga: sheku 06 Krr 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet gjeneratori 2.0kw ne gjendje te mire si dhe perde ne gjendje te rregullt teknike cmimi me marrveshje cmime të volitsheme 100euro komplet vetem gjeneratori 80euro ndersa perdja 70 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim