makina te qepjes

Shitet nga: fekmi 15 Jan 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
beje shitjendhe servisimin e makinave te qepjes.
lloje te ndryshme te makinave dhe makina industriale, me garancion.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim