makina te zdrukthtarise-Drenas

Shitet nga: gimi 11 Krr 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
kombinjerke(dikt+strug-50cm gjersia)-950 euro
frez i madh-850 euro
qmimet jan te diskutueshme.
makinat jan prodhim gjerman dhe jan ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim