makina zdukthtaris

Shitet nga: lundrim 02 Nën 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Prishtinë
shes makina per perpunimin e drunit abrikter dhe strug e dikt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim