maqina hidraolike

Shitet nga: avdullah 27 Dhj 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes maqina hidraolika dhe presa hidraolik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim