maqinat shiten dhe ndrrohen

Shitet nga: makina 13 Nën 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
shes 2 maqina per qepje te firmes elna jan shum pak te perdorne gati te reja shiten dhe ndrrohen qmimi per cop 70 euro kurse 2jat 140 perparsi per ndrrim ncop ka ipohone 5 dubai mund te na kontaktoni ne nr 045525039 lu lutem le te thrrasin vetem blersit serioz po ashtu mund te na kontaktoni edhe ne viber 37745525039 qmimi i diskutushum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim