mjete pune shum lloje

Shitet nga: avdulla 13 Pri 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes press qe shtyp 30 ton ose 130 bar eshte e pa perdorur
prerse metali
shpojsa univerzale
dhe makineri per llamarina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim