shes sharr per beto dhe robot per kositje te barit

Shitet nga: Latif Muli 24 Pri 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 001 300 EUR

Komuna: Prishtinë
shes sharren qe e pren betonin dhe robotin per kositjen e oborrit .sharra eshte me qmim 1200 dhe roboti per kositje te oborit eshte 1300
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim