** LAMINAT dhe Dyer*** info prej 8.00-23.00

Shitet nga: blej toke me qmim te lire 23 Dhj 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 EUR   6 EUR

Komuna: Prishtinë
shesim dhe montojme laminat gjerman me qmim shume te volitshum 5.90 euro metra info ne tel 045-623-562 pas blerjes montimi i menjehershem

viber +37745-552-995

kontakti ne tel prej 8.00-23.30

poashtu shesim dhe montojme dyer shume te mira me qmim te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim