GUR DHE RRASA

Shitet nga: Arbeni 07 Mar 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Gurë dhe rrasa per shitje me shumic dhe pakic, me qmim te volitshum, i kemi Gjitha dimensionet e Rrasave dhe Gurve si dhe transportin e tyre ne gjith Kosoven me marrveshje . Po ashtu bëjmë edhe rregullimin e oborreve , tretuareve, fontanave prej guri me qmim te volitshum ju mirpresim. Adresa = Banja e Malisheves Numri per kontakt 044 351 927 apo 044 515050 Pronar . Arbeni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim