HIDRO IZOLIME ME MATERIAL ZVICRRA.NGA SIKA PVC

Shitet nga: N.P.N ZYMA 19 Jan 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
PUNOJM HIDRO IZOLIME ME PVC NGA SIKA SI QATI TE RRAFSHTA TERASA ETJ... MATERIALI ESHT NGA ZVICRRA DHE JAPIM GARANCION PER MATERIALIN, DHE PER PUNEN TON .... Kontaktoni me ne, në numrin 044 64 65 08 dhe binduni. Ju mirëpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim