Punime Nga Metali

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ANG 09 Qer 02:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bëjm Punime Nga Metali Si:Gilindera Të Rrethojës,Gilindera Të Terasës,Gilindera Të Shkallve,Dyer Të Oborrit ,Dyer Të Garazhave,Hulaja,Kioska ,Si Dhe Mbrojtse Të Dritareve .Për më shumë informata na kontaktoni në :044-628-728(viber) ose 044-770-634 - -Ju Mirpresim . GJINDEMI;NE BRESJE PERBALL PETROL COMPANY Agjystatori ANG
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim