Shesim Montojm dhe servisojm Dyer per garazha 0..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: " Kifa Mont Door" 044681559 044287696 08 Maj 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shesim montojm dhe servisojm dyer automatike per garazha, Rampa e dyer senzorike e ato industriale te importuara nga Gjermania, po ashtu programojm motora te dyerve me vetmbyllje me qmime mjafte konkuruese ne treg.Bënë shitjen, montimin dhe servisimin për

-Dyer për garazha Automatike me motor-
-Dyer Industriale-
-Motora për dyer Rrshitse dhe dyer te garazhave-
-Dyer te dhomave prodhimi Gjerman-
-Laminat Gjerman-
-Rampa Senzorike-
-Dyer Rolo-
-Servisim Programim dhe montim Te dyerve dhe Motorëve-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim