4 dritare druri LESNA

Shitet nga: Esad 17 Mar 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
shes 4 dritare druri firma LESNA ne te perdorura funksionale dhe me kiper Slloven
25 euro copa
mos dergoni Sms

ora e kontaktit 11:00 - 22:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim