6 Dritare te drurit

Shitet nga: Sh.C 14 Pri 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jane 6 dritare te drurit te cilat shiten dhe nje dere e ballknit. Dritaret kane gjatesi 1.40m me gjeresi 0.80m asnje nuk eshte e thyer ndersa dera e ballkonit ka gjatsei 2.20m me 0.80m gjeresii e cila gjithashtu shitet. Pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim