Aparat per saldim

Shitet nga: Edmond 16 Mar 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes shfajc aparatin ose aparatin per saldim eshte ne gjendje shume te mire eshte i ardhuar nga Italia por ktu ska punuar pothuajse as 1 or, vetem sod sa per prova, dhe ishte shum shum i mir saqe jam befasu nga ai, eshte deri ne 270 ampera ose 270 grad temperatura, ka te gjitha veglat e tije, dhe ne foto mund ta shihni me mire na kontaktoni ne : 049677844 dhe 044958677
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim