DRITARE PLASTIKES

Shitet nga: dritare 08 Jan 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
DYER DHE DRITARE NGA PLASTIKA
h e
roletne pvc dhe alumin
gilindera te ndrshum
si dhe bejm riparimi e dritareve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim