DYER HARMONIK

Shitet nga: METI MONT 08 Nën 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
DYER
HARMONIK TE PLASTIKE JAN TE PREFERUARA PER NDARJEN E SALLONIT ME
KUZHIN SI DHE NDARJE TE NDRYSHME NE SHTEPIN TUAJ KEMI NGJYRA TE
NDRYSHME EDHE KUALITET TE LART PUNOIM NE GJITH TERITORIN E KOSOVES RISI
RISI DYER HARMONIK VETEM 45
KATROR .JU MIRPRESIM... 044 100 035 VIBER OSE 049114 635
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim