DYER PER DHOMA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Edi Company 12 Shk 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
DYER PER SHTEPIN TUAJ
MBI 150 LLOJE TE DYERVE

Na gjeni ne Malishevë 1km nga rrethi,rruga per Prishtinë(ana e djatht)
044183943
049342271
049626758

TRANSPORTI DHE MONTIMI GRATIS-- NE TERE KOSOVEN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim