DYER PER GARAZHA - NGA GJERMANIA DHE ZVICRA..

Shitet nga: DYER - GLOBBUS 14 Shk 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
DYER AUTOMATIKE PER GARAZHA - MADE IN GERMANY

BLEJE DEREN ORIGJINALE - KURSE PARAT !
10 - VITE GARANCION - PRODUKT GJERMAN!

JEMI TE VETMIT QE POSEDOJM CERTIFIKATEN / AUTORIZIMIN NGA PRODHUESI GJERMAN NORMSTAHL PER DYER TE GARAZHAVE NE TREGUN E KOSOVES!

KUJDES,SEPSE TE TJERET N'A KOPJOJN....!!

GLOBBUS - prej Vitit 2000 , perfaqesues i autorizuar per shitjen - montimin dhe servisimin e
dyerve per garazha te prodhuesit Gjerman NORMSTAHL .

DYERT ORIGJINALE MUND T'I GJENI VETEM TEK NE ! KUJDES !!?

KUJDES NGA DYER - IMITIME - FALSE !!?

KUJDES,SEPSE TE TJERET N'A KOPJOJN....!!

VIZITONI SALLONET TONA TE SHITJES NE:

- PRISHTINE ,Kodra e trimave Tel. 044-888 475 , 044- 113 718
Shiqo video : http://vimeo.com/75084724
- GJILAN , Tel. 044- 147 284 , 049-147 284
- PRIZREN , Tel. 044- 255 079 ,029-227 204
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim