DYERT DHE DRITARE

Shitet nga: Drilon 04 Maj 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Dyert dhe Dritaret me çmim te volitshem:

Dyert jane te hekurit dhe kane kete dimenzion: 2.80X2.40 cm


Dritaret jane te drurit dhe jane te prodhimit te Llesnes me xham te dyfisht dhe kane kete dimenzion:
140X160 cm
160X180 cm

Dera e drurit eshte me ram dhe ka kete dimenzion:
90X200 cm

Nr tel: 044 173 353 + Viber
049 130 730
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim