Der dhe dritare plastike

Shitet nga: beni 22 Dhj 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Nje Der plastike 100cm -200cm.
Nje Dritare plastike 145cm - 130cm
Qmimi 300€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim