Der per Dhoma , Dyer per Shtepi

Shitet nga: Arsim 28 Dhj 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Kemi Dyer te ndryshme per Dhoma dhe Dyer te hyrjeve te perdorura por ne gjendje te mire me.cmim shume te mire
Prej 30eur per nje dere.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim