Der te blindume per banes

Shitet nga: Realcon 24 Shk 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes der te blindume per banes .

Dera është e blinduar dhe posedon 3 qelsa


dera është blerë para 4 viteve me vler prej 470 euro


dera posedon edhe vesht e brendshme dhe te jashtme siq shihet edhe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim