Dera e xhamit

Shitet nga: Bislim Gashi 08 Pri 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet dera e xhamit e pershtatshme per dyqn dhe dhome dite, prodhim i mjaft i mire dhe cilesor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim