Dere e hymjes dhe dhjete dritare

Shitet nga: Fisnik 28 Mar 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Dyert jane te perdorura po ne gjendje mjafte te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim