Deren e hekurit

Shitet nga: bekim 21 Mar 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes deren e hekurit me dimenzione 150x210 me bagllame dhe ram ne tri anet, dera e perdorun sic shihet ne foto munde i me me kontaktu edhe ne viber ne kete numer +38649553733.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim