Diktuna

Shitet nga: sheti 27 Shk 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes diktuna per dyer dhe dritare te aluminit sipad marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim