Dokumenta per LEGALIZIM

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Drita-A 31 Maj 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ofroj kompletimin e dokumentacionit per LEGALIZIMIN e objekteve afariste dhe banesore.
Per me hollesisht kontaktoni :049 535 567. Urdheroni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim