Dritare dhe Roletne nga plastika dhe alumini

Shitet nga: fatmir beka 27 Krr 07:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Fabrika "Beka - AL- PVC " me tradite 16 vjeqare, ben prodhimin e dyerve dhe dritareve nga plastika dhe alumini me teknologji gjermane dhe me staf professional.

Prodhojm keto lloje te produkteve me porosi: Dritare te dimenzioneve te ndryshme, Dritare Harkore, Dyer te Hyrjes, Dyer te Banjove, Dyer te Terasave, Dyer Rreshqitese, Vitrina, Ndriques te ndryshem, Dyer dhe Dritare me ngjyra te ndryshme, Roleta, etj

Ne ju garantojm per cilesi, qendrushmeri dhe kualitet te larte te prodhimeve tona.
Transporti dhe montimi GRATIS per tere teritorin e Kosoves.
Gjindemi ne Miradi të Epërme – Fushë Kosovë

Per me shume informata, ju ftojm te na
Na kontaktoni:
Tel: +37744/ 674-020 dhe +38649/ 611-663
Ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim