Dritare dhe dyer roletna ngal alumini dhe pvc

Shitet nga: Dyer dhe dritare 14 Pri 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Dyer dhe dritare nga plastika dhe alumini si dhe roletna gilindera etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim