Dritare druni

Shitet nga: arti 31 Jan 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes dritare druni per 2 kat te shpis jan shum te mira dhe shum pak te perdorura mundeni me ardh dhe mi pa jemi ne prishtin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim