Dritare druri

Shitet nga: XXX 18 Qer 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes dritare druri si dhe dyer ballkoni me roletne veneciane jan ne gjendje te mir qmimi per cop 25 euro
viber : 0038649449448
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim