Dritare druri

Shitet nga: Blerim 13 Gsh 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes 8 dritare drurit 80/140 te perdorura por ne gjendje te mire jon me dy pale gjama dhe jon me kiper, te interesuarit mujn me i ble vetem komplet pra te gjitha 8 copa ndersa qmimi eshte 10 euro copa e qe qmimi eshte i padiskutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim