Dritare nga druri

Shitet nga: valon 14 Sht 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes 9 cop dritare nje krahshe, 2 cop 2krahshe dhe nje der per teras jan shum të ruajtne edhe pak te perdoruna siq shihen edhe ne foto qmimi 35 euro per cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim