Dritare

Shitet nga: Nehat 14 Mar 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
8 dritare 140 me 80 2 te ballkonit nje te banjos 80 me 80 te drunit jan dhe te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim