Dritare

Shitet nga: nevahi 15 Mar 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Dritaret kane keto permasa 80x140 jane 5 dritare dhe jane te perdorura

30 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim